member of Axzon Group

PL EN
ZGŁOŚ SIĘ PO STYPENDIUM

ZGŁOŚ SIĘ PO STYPENDIUMJuż po raz dziesiąty spółka Poldanor uruchamia fundusz stypendialny, którego zadaniem będzie udzielanie wsparcia finansowego uczniom szkół ponadgimnazjalnych i policealnych oraz studentom szkół wyższych, którzy osiągają dobre wyniki w nauce. Jeśli osiągasz dobre wyniki w nauce i jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, policealnej lub studentem uczelni wyższej to dajemy Tobie szansę na otrzymanie stypendium naukowo-socjalnego w wysokości 200 zł miesięcznie. Stypendium przyznawane jest na okres semestru.


Aby otrzymać stypendium wystarczy, że spełnisz wymagane przez nas warunki:

• Jesteś uczniem lub studentem kierunków rolniczych, a także innych kierunków związanych z działalnością Poldanor SA.
• W ostatnim semestrze uzyskałeś średnią ocen co najmniej 4,5 w przypadku szkół ponadgimnazjalnych i szkół policealnych.
• W ostatnim semestrze uzyskałeś średnią ocen co najmniej 4,0 w przypadku szkół wyższych.
• Osiągane dochody (wszystkie, które składają się na budżet domowy, w tym zasiłki, renty) na jednego członka gospodarstwa domowego nie przekraczają połowy średniego wynagrodzenia krajowego.
• Złożysz w terminie wszystkie wymagane dokumenty określone w „Regulaminie przyznawania stypendium naukowo-socjalnego przez Poldanor SA z aneksem 2016”.
• Zamieszkiwanie na terenie gminy, w której Poldanor prowadzi działalność, będzie dodatkowym atutem.


Wszelkie informacje dotyczące stypendium znajdziecie Państwo na stronie www.poldanor.com.pl w zakładce Jesteśmy Odpowiedzialni w podstronie Stypendium naukowo-socjalne.

Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem. Rozpatrywane będą tylko kompletne wnioski (z wszystkimi załącznikami prawidłowo wypełnionymi).

Termin zgłaszania wniosków na najbliższy semestr upływa 13 października br. [


Wniosek należy złożyć osobiście w siedzibie spółki Poldanor, ul. Dworcowa 25, 77-320 Przechlewo lub przesłać pocztą (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Poldanor SA ul. Dworcowa 25, 77-320 Przechlewo z dopiskiem „Stypendium”


Dodatkowych informacji na temat stypendium udziela:
Dział Zasobów Ludzkich pod numerem +48 59 833 43 61, wew. 328 lub +48 728 443 823; hr@poldanor.com.pl

Zachęcamy wszystkich do składania wniosków!

Wróc do góry!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij