member of Axzon Group

PL EN
STYPENDIA POLDANOR SA PRZYZNANE PO RAZ SIÓDMY

STYPENDIA POLDANOR SA PRZYZNANE PO RAZ SIÓDMY

Stypendia naukowo-socjalne mają wielorakie znaczenie dla firmy Poldanor. Nie tylko sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku naszej firmy wśród lokalnych społeczności, ale również pozwalają przyciągać coraz większą grupę młodych, zdolnych osób, które w przyszłości być może będą zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą.

Już po raz siódmy przyznane zostały stypendia naukowo – socjalne. Wśród stypendystów znalazły się osoby, które wyróżnione zostały po raz kolejny. Miło nam jest również poinformować, że troje stypendystów (Martyna Wróbel, Jowita Hurka i Krzysztof Aniśkiewicz) to dzieci pracowników naszej firmy. Poniżej przedstawiamy listę osób, którym przyznane zostało stypendium.

Stypendia otrzymali:

1. Aleksandra Makowska - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

2. Marta Kowarska - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

3. Martyna Wróbel - Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

4. Karolina Wróbel - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy

5. Jowita Hurka - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim

6. Krzysztof Aniśkiewicz - Zespół Szkół Agrobiznesu w Człuchowie

21 maja odbędzie się uroczyste wręczenie stypendiów naukowo-socjalnych. Spotkanie poprowadzi prezes zarządu, Grzegorz Brodziak. Stypendyści będą mieli okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę na temat obszarów działalności firmy, ale również zdobyć informację na temat zarządzania i motywowania pracowników.

Przypominamy, że już we wrześniu rusza kolejna tura ubiegania się o stypendium naukowo-socjalne Poldanor SA. Wnioski składać będzie można do 5 października.

Wróc do góry!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij