Poldanor SA, ul. Dworcowa 25, 77-320 Przechlewo, T: +48% 59 833% 43 61

Oferty pracy

„Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Poldanor SA, wyślij nam swoją aplikację na adres:

KIEROWCA DO TRANSPORTU TRZODY CHLEWNEJ

Główne obowiązki:

• transport trzody chlewnej

Wymagania :

• prawo jazdy kat. C + E
• uprawnienia i kwalifikacje niezbędne na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego

Firma oferuje:

• interesującą pracę w międzynarodowym otoczeniu,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• szeroki pakiet socjalny.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

SPECJALISTA DS. PRACOWNICZYCH

Z a k r e s  o b o w i ą z k ó w :

  • Obsługa kadrowa pracowników (prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń),
  • Naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę i umowy cywilno – prawne,
  • Ustalenie uprawnień do świadczeń pracowniczych wymaganych przepisami prawa pracy,
  • Prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej w tym sporządzanie dokumentów rozliczeniowych, deklaracji i raportów do ZUS,
  • Współpraca z ZUS, GUS, US oraz innymi instytucjami,
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz wewnętrznych i zewnętrznych.

W y m a g a n i a :

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń w dużej firmie (preferowane w firmie produkcyjnej),
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz obsługi programu kadrowo – płacowego NAVISION.

O f e r u j e m y :

  • Interesującą pracę w międzynarodowym otoczeniu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

DYREKTOR DS. BUDOWNICTWA

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie, uzgadnianie, optymalizowanie i realizowanie budżetów projektów inwestycyjnych,
  • prowadzenie projektów inwestycyjnych,
  • bieżące prowadzenie analiz w celu optymalizacji procesów budowlanych i kosztów realizacji,
  • zabezpieczanie niezbędnych zasobów dla każdego z realizowanych projektów inwestycyjnych,
  • nadzór nad realizacja poszczególnych etapów projektów budowlanych, udział w planowaniu projektów,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • praktyczna znajomość programów: Norma Pro, Autocad,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • dyspozycyjność, staranność  i zaangażowanie w pracę,
  • mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

Aplikacje wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji przez Poldanor S.A. z siedzibą w Przechlewie przy ul. Dworcowej 25, (zgodnie z Ustawą z dn. 29.sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883) prosimy kierować na adres:

Poldanor S.A.
ul. Dworcowa 25
77-320 Przechlewo

Tel. +48 59 833 43 61
lub: fax: +48 59 833 41 33

KIEROWNIK PRODUKCJI TRZODY CHLEWNEJ

  • Realizacja zadań zgodnie z planami  produkcyjnymi;
  • wdrażanie zatwierdzonych planów produkcyjnych trzody chlewnej i nadzór  nad  ich realizacją;
  • nadzór  nad  kosztami produkcji oraz wydajnością ;
  • utrzymanie wysokiego statusu zdrowotnego zwierząt;
  • czuwanie nad jakością produkcji trzody chlewnej;
  • nadzorowanie kosztów i terminarza produkcji trzody chlewnej;
  • śledzenie zmian na rynku, dbanie o technologię produkcji;
  • współpraca z zagranicznymi kontrahentami i konsultantami
  • zwiększenie wydajności Spółki poprzez usprawnienie procedur produkcyjnych trzody chlewnej;
  • stała współpraca z zarządem firmy w kwestiach związanych z jej funkcjonowaniem;

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu rolniczym;
  • wymagane praktyczne  doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z produkcją trzody chlewnej ( w firmie o profilu rolniczym);
  • podstawowa znajomość z zakresu produkcji trzody chlewnej;
  • know-how w zakresie narzędzi wspomagających zarządzanie oraz wspierających i optymalizujących proces produkcji trzody chlewnej;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu analiz produkcyjnych;
  • doświadczenie i umiejętności w kierowaniu zespołami ludzkimi;
  • mile widziana znajomość języków obcych;
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowym otoczeniu
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość doskonalenia posiadanych i zdobywania nowych umiejętności
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

LEKARZ WETERYNARII

Dział: Administracja Produkcji Zwierzęcej

Z a k r e s  o b o w i ą z k ó w :

  • Leczenie i profilaktyka zwierząt (trzoda chlewna)

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne,
  • Mile widziana osoba z doświadczeniem na tym stanowisku,
  • Dyspozycyjność, staranność  i zaangażowanie w pracę,
  • Prawo jazdy kat. B

  • Możliwość doskonalenia posiadanych i zdobywania nowych umiejętności,
  • Atrakcyjny system wynagradzania dostosowany do kwalifikacji i doświadczenia kandydata.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

"Poldanor SA zatrudnia w swoich zakładach na terenie powiatu człuchowskiego 330 osób, co ma znaczący wpływ na sytuację w zatrudnieniu ludności powiatu. Firma czynnie uczestniczy w życiu społecznym i gospodarczym powiatu. Wspiera finansowo i rzeczowo budowę dróg i innej infrastruktury, jest poważnym donatorem Powiatowego Funduszu Stypendialnego oraz innych działań o charakterze socjalnym i społecznym.”

Aleksander Gappa
Starosta powiatu człuchowskicgo
Sprawozdanie roczne