Poldanor SA, ul. Dworcowa 25, 77-320 Przechlewo, T: +48% 59 833% 43 61

Oferty pracy

„Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Poldanor SA, wyślij nam swoją aplikację na adres:

KIEROWCA DO TRANSPORTU TRZODY CHLEWNEJ

Główne obowiązki:

• transport trzody chlewnej

Wymagania :

• prawo jazdy kat. C + E
• uprawnienia i kwalifikacje niezbędne na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego

Firma oferuje:

• interesującą pracę w międzynarodowym otoczeniu,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• szeroki pakiet socjalny.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

KIEROWNIK PRODUKCJI TRZODY CHLEWNEJ

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań zgodnie z planami  produkcyjnymi;
  • wdrażanie zatwierdzonych planów produkcyjnych trzody chlewnej i nadzór  nad  ich realizacją;
  • nadzór  nad  kosztami produkcji oraz wydajnością ;
  • utrzymanie wysokiego statusu zdrowotnego zwierząt;
  • czuwanie nad jakością produkcji trzody chlewnej;
  • nadzorowanie kosztów i terminarza produkcji trzody chlewnej;
  • śledzenie zmian na rynku, dbanie o technologię produkcji;
  • współpraca z zagranicznymi kontrahentami i konsultantami
  • zwiększenie wydajności Spółki poprzez usprawnienie procedur produkcyjnych trzody chlewnej;
  • stała współpraca z zarządem firmy w kwestiach związanych z jej funkcjonowaniem;

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu rolniczym;
  • wymagane praktyczne  doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z produkcją trzody chlewnej ( w firmie o profilu rolniczym);
  • podstawowa znajomość z zakresu produkcji trzody chlewnej;
  • know-how w zakresie narzędzi wspomagających zarządzanie oraz wspierających i optymalizujących proces produkcji trzody chlewnej;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu analiz produkcyjnych;
  • doświadczenie i umiejętności w kierowaniu zespołami ludzkimi;
  • mile widziana znajomość języków obcych;
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowym otoczeniu
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość doskonalenia posiadanych i zdobywania nowych umiejętności
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Aplikacje wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji przez Poldanor S.A. z siedzibą w Przechlewie przy ul. Dworcowej 25, (zgodnie z Ustawą z dn. 29.sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883) prosimy kierować na adres:

Poldanor S.A.
ul. Dworcowa 25
77-320 Przechlewo

Tel. +48 59 833 43 61
lub: fax: +48 59 833 41 33

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
„Jestem przekonany, że dotychczasowa działalność firmy skutecznie przyczyniła się do rozwoju gospodarczego regionu Pomorza. Inicjatywy pozwalające na rozwój energetyki, w szczególności źródeł energii odnawialnej doskonale wpisują się w realizacje strategii energetycznej województwa pomorskiego (…). Działalność firmy Poldanor SA jest dowodem na to, że można stworzyć silne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo (…). Lista zrealizowanych przedsięwzięć potwierdza, że firma osiąga zamierzone cele i jest przedsiębiorstwem nowoczesnym i zorientowanym na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska naturalnego. Jestem pełen podziwu dla Państwa osiągnięć i osobistego zaangażowania w rozwój firmy.”

Jan Kozłowski
Poseł do Parlamentu Europejskiego
Sprawozdanie roczne