Poldanor SA, ul. Dworcowa 25, 77-320 Przechlewo, T: +48% 59 833% 43 61

Oferty pracy

„Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Poldanor SA, wyślij nam swoją aplikację na adres:

KIEROWCA DO TRANSPORTU TRZODY CHLEWNEJ

Główne obowiązki:

• transport trzody chlewnej

Wymagania :

• prawo jazdy kat. C + E
• uprawnienia i kwalifikacje niezbędne na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego

Firma oferuje:

• interesującą pracę w międzynarodowym otoczeniu,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• szeroki pakiet socjalny.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

KIEROWNIK PRODUKCJI TRZODY CHLEWNEJ

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań zgodnie z planami  produkcyjnymi;
  • wdrażanie zatwierdzonych planów produkcyjnych trzody chlewnej i nadzór  nad  ich realizacją;
  • nadzór  nad  kosztami produkcji oraz wydajnością ;
  • utrzymanie wysokiego statusu zdrowotnego zwierząt;
  • czuwanie nad jakością produkcji trzody chlewnej;
  • nadzorowanie kosztów i terminarza produkcji trzody chlewnej;
  • śledzenie zmian na rynku, dbanie o technologię produkcji;
  • współpraca z zagranicznymi kontrahentami i konsultantami
  • zwiększenie wydajności Spółki poprzez usprawnienie procedur produkcyjnych trzody chlewnej;
  • stała współpraca z zarządem firmy w kwestiach związanych z jej funkcjonowaniem;

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu rolniczym;
  • wymagane praktyczne  doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z produkcją trzody chlewnej ( w firmie o profilu rolniczym);
  • podstawowa znajomość z zakresu produkcji trzody chlewnej;
  • know-how w zakresie narzędzi wspomagających zarządzanie oraz wspierających i optymalizujących proces produkcji trzody chlewnej;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu analiz produkcyjnych;
  • doświadczenie i umiejętności w kierowaniu zespołami ludzkimi;
  • mile widziana znajomość języków obcych;
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowym otoczeniu
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość doskonalenia posiadanych i zdobywania nowych umiejętności
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Aplikacje wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji przez Poldanor S.A. z siedzibą w Przechlewie przy ul. Dworcowej 25, (zgodnie z Ustawą z dn. 29.sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883) prosimy kierować na adres:

Poldanor S.A.
ul. Dworcowa 25
77-320 Przechlewo

Tel. +48 59 833 43 61
lub: fax: +48 59 833 41 33

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
„(…) wyrazy uznania dla Państwa dokonań nacechowanych stałą troską o ochronę środowiska przyrodniczego. Zastosowane rozwiązania technologiczne w produkcji rolniczej stanowią ważny kierunek w rozwoju nowoczesnego rolnictwa, u podstaw którego przejawia się stała troska o stan środowiska naturalnego i dobro społeczności lokalnych. (…) Kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju Poldanor SA promuje nie tylko ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania, ale także rzetelność i etykę w działaniach na rzecz środowiska.”

Grzegorz Lipski
Burmistrz Polanowa
Sprawozdanie roczne