member of Axzon Group

PL EN
POLDANOR ZE STATUETKĄ GRYFA GOSPODARCZEGO

POLDANOR ZE STATUETKĄ GRYFA GOSPODARCZEGO


Poldanor został wyróżniony nagrodą „Gryf Odpowiedzialności Społecznej 2017”.


W czerwcu we Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się osiemnasta gala Pomorskiej Nagrody „Gryf Gospodarczy”. Poldanor nie tylko znalazł się w dwunastce finalistów, ale również odebrał „Gryfa Odpowiedzialności Społecznej 2017”.

Poldanor od wielu lat konsekwentnie realizuje strategię CSR (ang. Corporate Social Responsibility). Każda decyzja biznesowa uwzględnia interes społeczny. Takie zrównoważone podeście jest gwarancją, że biznes rozwija się w poszanowaniu interesów wszystkich interesariuszy, w tym także, ważnej dla spółki, lokalnej społeczności. Poniżej znajdują się przykładowe działania z obszaru CSR prowadzone przez Poldanor:

• Konkurs Działajmy Razem, w ramach którego spółka wspiera inicjatywy, które mają na celu podniesienie jakości życia lokalnej społeczności. W ramach programu każdego roku do beneficjentów trafia 23 tys. zł.
• Program stypendialny dla uczniów i studentów
• „Pomagamy przez rower i bieganie” – charytatywna akcja sportowa- spółka „płaci” pracownikom za każdy przebiegnięty lub przejechany kilometr. Najlepsi biegacze i rowerzyści wybierają cel charytatywny na który zostaną przeznaczone zebrane fundusze.
• Drzewko dla nowożeńców i świeżo upieczonych rodziców
• Spółka prowadzi warsztaty ekologiczne dla dzieci

Podczas gali Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, zwracał uwagę, jak ważną rolę odgrywają w regionie przedsiębiorcy. „Region nie rozwijałby się bez przedsiębiorców. Bez podatków, które płacą, bez miejsc pracy, które tworzą. To dzięki innowacyjności polskie produkty są rozpoznawalne i doceniane nie tylko w regionie i w Polsce, ale i na całym świecie” – powiedział Mieczysław Struk.


O nagrodzie Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy" organizowany jest od 2000 r. Statuetka „Gryfa Gospodarczego" jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród gospodarczych, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i władze województwa pomorskiego. Konkurs organizowany jest z inicjatywy Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości, której przewodniczy Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

Foto. W imieniu Poldanoru nagrodę odebrała Alina Treptow, odpowiedzialna za PR i CSR.
Poldanor Gryf AT2 Autor:Agencja Fotograficzna Kosycarz Foto Press KFP

Wróc do góry!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij