member of Axzon Group

PL EN
Poldanor SA zmienił nazwę na Goodvalley Agro S.A.

Poldanor SA zmienił nazwę na Goodvalley Agro S.A.Szanowni Państwo,Pragniemy poinformować, że z dniem 2 marca 2018 r. spółka Poldanor SA zmieniła nazwę na Goodvalley Agro S.A. W związku z tym prosimy o aktualizację danych w Państwa bazach. Na wszystkich dokumentach - fakturach, umowach prosimy o stosowanie nowej nazwy.


Pozostałe dane- NIP, REGON, adres i numery rachunków bankowych nie uległy zmianie.

W trakcie procesu zmiany nazwy jest nasza spółka- siostra - Prime Food Sp. z o. o., która zmieni nazwę na Goodvalley Sp. z o. o. Wspólnie będziemy działać pod marką Goodvalley i realizować strategię budowania silnej pozycji rynkowej jako dostawca najlepszej jakości wieprzowiny i jeszcze lepiej odpowiemy na potrzeby konsumenta poszukującego najlepszej żywności o wyjątkowych walorach. Realizując zasadę zrównoważonego rolnictwa chcemy odpowiedzialnie PRACOWAĆ NA LEPSZE JUTRO.


Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Zarząd Goodvalley Agro S.A.


Wróc do góry!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij