member of Axzon Group

PL EN
MIĘSO ZE ZWIERZĄT WYHODOWANYCH BEZ UŻYCIA ANTYBIOTYKÓW JUŻ W SPRZEDAŻY!

MIĘSO ZE ZWIERZĄT WYHODOWANYCH BEZ UŻYCIA ANTYBIOTYKÓW JUŻ W SPRZEDAŻY!


Poldanor wprowadził na rynek nowy, oczekiwany przez konsumentów produkt- mięso ze świń, które nigdy nie były leczone antybiotykami.

PREMIUM_schab-2_MAP SMALLERWychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, spółki z grupy Axzon: Poldanor i Prime Food przygotowały nowy produkt- mięso ze świń, które chowane były w najlepszych standardach dobrostanu i dzięki czemu nie wymagały leczenia antybiotykami, oraz karmione były wyłącznie paszą niezawierającą komponentów modyfikowanych genetycznie.

Według naszej wiedzy, jesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce, która może zaoferować mięso wieprzowe o takich właściwościach. Mięso tej jakości sprzedajemy w sklepie firmowym Prime Food w Przechlewie, w dwóch sklepach internetowych www.dodomku.pl i www.befsztyk.pl oraz na rynek amerykański. W przyszłości trafi ono do naszych klientów nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.

Standardy chowu, transportu i uboju świń w specjalnie wyselekcjonowanej linii produkcyjnej przeznaczonej nowemu produktowi zostały objęte programem certyfikacji przez amerykańską firmę audytującą. Dodatkowo, raz w roku przeprowadzamy własny audyt tych standardów.


    Obecnie standardem w produkcji wieprzowiny na świecie i w Unii Europejskiej jest, że chore zwierzęta, kiedy jest to konieczne, leczy się antybiotykami. Zawsze jednak odbywa się to tylko z przepisu i pod nadzorem lekarza weterynarii. Ponadto do paszy dodaje się soję, która w przeważającej większości przypadków jest modyfikowana genetycznie.
    Jednocześnie, na globalnych rynkach pojawiają się coraz to nowe oczekiwania konsumentów wobec producentów mięsa. Najważniejszymi z nich jest całkowite wyeliminowanie antybiotyków i komponentów modyfikowanych genetycznie z procesu produkcyjnego.

    Od wielu lat pracujemy nad tym, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania konsumentów mięs oraz przetworów wieprzowych. Zawsze staramy się oferować najwyższą jakość i akceptowalną cenę. Starania w tym zakresie zostały wielokrotnie potwierdzone certyfikatami jakości.Wróc do góry!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij