member of Axzon Group

PL EN
Hospicjum i Fundacja dziękują Poldanor SA

Hospicjum i Fundacja dziękują Poldanor SA

Fundacja Hospicyjna św. Rity w Chojnie oraz Hospicjum Domowe św. Łukasza pragną serdecznie podziękować za pomoc firmie POLDANOR S.A. z Przechlewa.

W imieniu Fundacji Hospicyjnej św. Rity w Chojnie, Hospicjum Domowego św. Łukasza oraz naszych podopiecznych, składamy serdeczne podziękowania firmie POLDANOR S.A. z Przechlewa za przeprowadzenie remontu gabinetu fundacji, zlokalizowanego w miejscowości Chojna, oraz Państwu Jolancie i Michałowi Pohoreckim za zakup okna. Szczególne podziękowania dla Panów Marcina Szczerka, Macieja Kubowicza i Radosława Trochowskiego za profesjonalne wykonanie prac budowlanych.

Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc i życzliwość. Otwarte serce przyjaciół Fundacji i Hospicjum jest największym darem jaki możemy dać naszym podopiecznym.

W imieniu zespołu Fundacji i Hospicjum
Jolanta Wiśniewska - Prezes Fundacji Hospicyjnej św. Rity
Tomisław Przestalski - Kierownik Hospicjum Domowego św. Łukasza

Wróc do góry!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij